YouTube
Сто класу люкс
Обладання для TIR

М е н е д ж е р

м і с я ц я

Менеджер місяця Карта сайта
Поради при виборі автомобільного підіймача
Розхідний матеріал
Підіймачі спеціальна пропозиція Шиномонтаж спеціальна пропозиція Шиномонтаж і візок спеціальна пропозиція Знижка trommelberg 7 відсотків Знижка trommelberg 6 відсотків Щаслива сімка trommelberg знижка 7 відсотків Діагностичні пристрої спеціальна пропозиція спецціна до сизону шиномонтаж спецціна на Підіймачі Спеціальна ціна на Домкрати Спеціальна ціна на пневмоінструмент Спеціальна ціна на Розвали сходження Інструменти для мотора все для обслуговування кондиціонера спецціна на аргонову зварку Інструменти toptul Балансувальні стенди
Bright CB66 LC810G CB968B LC887ITA + AL320E LC810 CB910GB LC887E launch WB640N WINNTEC Y420303 M&B TC 522 назва1 235SCA 235SB h 89-457 ДП-2 GT0135 ДП-3 WINNTEC Y420303 ДП-250 TOPTUL PA130 Geoliner 670 HPA C800 - 3D T 7204 K TORIN TEL05004 Torin TY20005 Amgo J6E ОМА 604 OMA 654 Torin ZX0601B OMA 541B OMA 570 Robinair OTC ACM3000 SuperTig 200P AC/DC AK Toptul GCAI150R Toptul GCAI106B Toptul GCAI108C Toptul GCAI 9406 Toptul GCAI130B Toptul GCAI8002 Toptul GCAI8201Світ міняється, а наші принципи залишаються незмінними!

газоаналізатори і димоміри HOFMANN

gazoanalizatory ta_dymomiry_HOFMAN1

Газоаналізатори та димоміри infracar

gazoanalizatory ta_dymomiry_infracar

Газоаналізатори

gazoanalizatory

газоаналізатори і димоміри BOSCH

gazoanalizatory ta_dymomiry_BOSCH1

Газоаналізатори та димоміри АВГ

gazoanalizatory ta_dymomiry_AVG

Газоаналізатори та димоміри TESTO

gazoanalizatory ta_dymomiry_TESTO

газоаналізатори і димоміри MAHA

gazoanalizatory ta_dymomiry_MAHA1

Газоаналізатори та димоміри МЕТА

gazoanalizatory ta_dymomiry_META

газоаналізатори і димоміри NUSSBAUM

gazoanalizatory ta_dymomiry_NUSSBAUM1

Газоаналізатори та димоміри Автотест

gazoanalizatory ta_dymomiry_AVTOTEST

Газоаналізатори і димоміри

Гранд і нструмент захід

     Складно не визнати користі газоаналізаторів та димомірів,оскільки ці складні пристрої допомагають людям на багатьох виробництвах, в автомайстернях - скрізь, де необхідно провести швидкий аналіз складу газів у досліджуваному середовищі.

    Газоаналізатори - це вимірювальні прилади для визначення якісного та кількісного складу газових сумішей. Автомобільний газоаналізатор використовують для визначення складу вихлопних газів бензинових двигунів внутрішнього згоряння та перевірки їх відповідності параметрам екологічних норм викидів кількості оксиду вуглецю, діоксиду вуглецю, кисню.

    Авто газоаналізатор дозволяє визначати технічні параметри та видавати інформацію про температуру масла двигуна та його оборотах. Деякі види автомобільних газоаналізаторів можуть визначати додаткові параметри, такі як частота обертання колінчастого валу та температура масла.

    Газоаналізатори можуть бути розраховані на різні гази, але в основному спрямовані на пошук оксидів вуглецю (СО, СО2 та ін.), кисню (О2), оксидів азоту (NO, NO2). Втім, існує досить багато приладів для всіх потреб. Застосовуючи газоаналізатор на СТО, майстри вивчають склад вихлопного газу, порівнюючи його із стандартним. За допомогою димоміра визначають кількість диму. З усього цього комплексу інформації можна зробити висновки про стан паливної системи, температури масла, оборотах двигуна і т.д.

    Отримання інформації від даних приладів та їх правильне використання дозволить на ранніх стадіях присікти складну поломку, що вимагає капітального ремонту. Сучасні моделі приладів оснащені адаптерами для підключення до комп'ютера, принтера або іншого обладнання.

    Наша компанія "Lux Sto" пропонує купити димоміри та газоаналізатори від кращих світових виробників по приємних для споживачів цінам, всі прилади виключно якісні та сертифіковані.