YouTube
Сто класу люкс
Обладання для TIR

М е н е д ж е р

м і с я ц я

Менеджер місяця Карта сайта
Поради при виборі автомобільного підіймача
Розхідний матеріал
Підіймачі спеціальна пропозиція Шиномонтаж спеціальна пропозиція Шиномонтаж і візок спеціальна пропозиція Знижка trommelberg 7 відсотків Знижка trommelberg 6 відсотків Щаслива сімка trommelberg знижка 7 відсотків Діагностичні пристрої спеціальна пропозиція спецціна до сизону шиномонтаж спецціна на Підіймачі Спеціальна ціна на Домкрати Спеціальна ціна на пневмоінструмент Спеціальна ціна на Розвали сходження Інструменти для мотора все для обслуговування кондиціонера спецціна на аргонову зварку Інструменти toptul Балансувальні стенди
Bright CB66 LC810G CB968B LC887ITA + AL320E LC810 CB910GB LC887E launch WB640N WINNTEC Y420303 M&B TC 522 назва1 235SCA 235SB h 89-457 ДП-2 GT0135 ДП-3 WINNTEC Y420303 ДП-250 TOPTUL PA130 Geoliner 670 HPA C800 - 3D T 7204 K TORIN TEL05004 Torin TY20005 Amgo J6E ОМА 604 OMA 654 Torin ZX0601B OMA 541B OMA 570 Robinair OTC ACM3000 SuperTig 200P AC/DC AK Toptul GCAI150R Toptul GCAI106B Toptul GCAI108C Toptul GCAI 9406 Toptul GCAI130B Toptul GCAI8002 Toptul GCAI8201Світ міняється, а наші принципи залишаються незмінними!

Шиномонтаж Torin

1205--shunimontaz

Шиномонтаж M&B

MB GL

Шиномонтаж HPMM

HPMM GL

Шиномонтаж Mondolfo Ferro

MONDOLFO FERRO_GL

Шиномонтаж Sivik

SIVIK-MASTER Shinom_GL

Шиномонтаж Att Liga

ATT-LIGA GL

Шиномонтаж MASTER

MASTER GL

Шиномонтаж ItalEQUIP

ItalEQIP shinom_GL

Шиномонтаж Areo

AREO Shinom GL

Шиномонтаж WERTHER

WERTHER Shinom GL

Шиномонтаж Nexion fasep

1244-hunomontag-fasep

Шиномонтаж BUTLER

Butler GL1

Шиномонтаж SICAM

Sicam GL

Шиномонтаж Teco

teko

Шиномонтаж NUSSBAUM

NUSSBAUM Shinom_GL

Шиномонтаж UNITE

268--UNITE

Шиномонтаж Unitrol

UNITROL Shinom_GL

Шиномонтаж Dunlop

DUNLOP Shinom GL

Шиномонтаж AE&T

AET Shinom GL

Шиномонтаж AVL

378--AVL

Шиномонтаж Nexion Group

1240-hunomontag-nexion

Шиномонтаж FENIX

Шиномонтаж FENIX

Шиномонтаж TROMMELBERG

Trommelberg GL

Шиномонтаж LAUNCH

Launch GL

Шиномонтаж Sice

SICE Shinom_GL

Шиномонтаж Ravaglioli S.p.A.

RAVAGLIOLI Shinom_GL

Шиномонтаж Variant Service

VARIANT SERVICE_Shinom_GL

Шиномонтаж CORMACH

CORMACH Shinom_GL

Шиномонтаж NORDBERG

NORDBERG shinom GL

Шиномонтаж ATIS

ATIS Shinom GL

Шиномонтаж CORGHI

425--CORGHI

Шиномонтаж Werther(OMA)

1241-hunomontag-wether

Шиномонтаж SkyRack

1390--shinomontskyrack

Шиномонтаж BEISSBARTH

Beissbarth GL

Шиномонтаж Bright

BRIGHT GL

Шиномонтаж Hunter

HUNTER Shinoom_GL

Шиномонтаж GIULIANO

GIULIANO Shinom_GL

Шиномонтаж Flying

FLYING Sinom_GL

Шиномонтаж BOSCH

BOSCH Shinom_GL

Шиномонтаж TAIDA

TAIDA Shinom GLL

Шиномонтаж Best

BEST Shinom GL

Шиномонтаж HOFMANN

HOFMANN Shinom GL

Шиномонтаж Tip-Top

1242-hunomontag-tiptop

Шиномонтаж RP-Austria

1410--hren

Шиномонтажне обладнання. Шиномонтаж

Шиномонтажне обладнання

luxsto

    Шиномонтажне обладнання провідних фірм світу - це обладнання , яке дає Вам можливість здійснювати балансування, рихтовку та заміну автомобільних дисків, заміну та ремонт резини, а також підкачку та наповнення шин тиском до оптимального рівня. luxsto - надійна компанія, яка не тільки пропонує шиномонтажне обладнання, але й надає необхідну консультацію по роботі на всьому спектрі обладнання.

    Шиномонтажне обладнання можна по праву назвати найбільш поширеним обладнанням для забезпечення стабільної роботи станції технічного обслуговування. Компанія "luxsto" пропонує купити надійне шиномонтажне обладнання в Україні, у тому числі шиномонтажні станки, обладнання для монтажу/демонтажу шин, станки для рихтування дисків, балансувальні стенди та багато іншого.Для запропонованого обладнання ми забезпечуємо повне сервісне обслуговування, яке передбачає гарантійний ремонт з використанням оригінальних запчастин.

    Попит на шиномонтажне обладнання зростає прямо пропорційно тому, як збільшується кількість автомобілів на дорогах. Особливо якщо це надійне шиномонтажне обладнання відповідає всім стандартам якості, і при цьому, ціна його не є захмарно високою. Тим не менш, далеко не кожен шиномонтажний сервіс надає кваліфіковані шиномонтажні послуги. Справа навіть не в майстрах: найчастіше саме якість обладнання, за допомогою якого виконуються роботи, залишає бажати кращого.
    Технічне оснащення, яке реалізує на українському ринку компанія «luxsto», відповідає всім сучасним стандартам якості сфери автосервісу. Ми пропонуємо покупцям шиномонтажне обладнання від провідних китайських, американських та європейських виробників. Широкий асортимент всього необхідного обладнання, гнучка цінова політика і скурпульозний підхід до вибору шиномонтажного обладння, яке підійде Вам по всім парамерат - це наш підхід до справи.
    Шиномонтажні верстати підрозділяються на шиномонтажні станки для легкових машин, а також шиномонтажні стенди для вантажних автомобілів. У каталозі наших товарів ви знайдете різноманітні напівавтоматичні та автоматичні шиномонтажні стенди. Також є і шиномонтажні верстати з відкидною або невідкидною монтажною стійкою.
    Все наше обладнання - це ретельно продумана технічна конструкція, яка гарантує відмінну фіксацію, як дисків, так і інших автомобільних складових, з тим розрахунком, щоб проводити шиномонтажні роботи було зручно, легко і оперативно.