YouTube
Сто класу люкс
Обладання для TIR

М е н е д ж е р

м і с я ц я

Менеджер місяця Карта сайта
Поради при виборі автомобільного підіймача
Розхідний матеріал
Підіймачі спеціальна пропозиція Шиномонтаж спеціальна пропозиція Шиномонтаж і візок спеціальна пропозиція Знижка trommelberg 7 відсотків Знижка trommelberg 6 відсотків Щаслива сімка trommelberg знижка 7 відсотків Діагностичні пристрої спеціальна пропозиція спецціна до сизону шиномонтаж спецціна на Підіймачі Спеціальна ціна на Домкрати Спеціальна ціна на пневмоінструмент Спеціальна ціна на Розвали сходження Інструменти для мотора все для обслуговування кондиціонера спецціна на аргонову зварку Інструменти toptul Балансувальні стенди
Bright CB66 LC810G CB968B LC887ITA + AL320E LC810 CB910GB LC887E launch WB640N WINNTEC Y420303 M&B TC 522 назва1 235SCA 235SB h 89-457 ДП-2 GT0135 ДП-3 WINNTEC Y420303 ДП-250 TOPTUL PA130 Geoliner 670 HPA C800 - 3D T 7204 K TORIN TEL05004 Torin TY20005 Amgo J6E ОМА 604 OMA 654 Torin ZX0601B OMA 541B OMA 570 Robinair OTC ACM3000 SuperTig 200P AC/DC AK Toptul GCAI150R Toptul GCAI106B Toptul GCAI108C Toptul GCAI 9406 Toptul GCAI130B Toptul GCAI8002 Toptul GCAI8201Світ міняється, а наші принципи залишаються незмінними!

Тестер фар NORDBERG

NORDBERG tester_far

Тестер фар WETHER

WETHER tester_far

Тестер фар OMA

OMA tester_far

Тестер фар BETA

BETA tester_far

Тестер фар BOSCH

BOCSH tester_far

Тестер фар WERTHER

WERTHER tester_far

Тестер фар META

META tester_far

Тестер фар

tester far2

Тестер фар NUSSBAUM

NUSSBAUM tester_far

Тестер фар HELLA

HELLA tester_far

Тестер фар TOP AUTO

TOPAUTO tester_far

Тестер фар MAHA

tester far_MAHA

Тестер фар BEISSBARTH

BEISSBARTH tester_far

Тестер фар HOFMANN

HOFMANN tester_far

Тестер фар HPA

HPA tester_far

Тестер фар SPIN

tester far_SPIN

Тестер фар

Гранд і нструмент захід

    Устаткування для регулювання світла фар автомобіля необхідно автосервісам, які надають послуги з перевірки, регулювання та установки фар. В процесі експлуатації автомобіля фари поступово втрачають правильне коригування, що створює певні проблеми з водінням.

   Потрібно, щоб система освітлення машини давала хороший огляд навіть вночі або в умовах поганої видимості, але при цьому не менш важливо, щоб світло фар авто не було занадто яскравим і не сліпило зустрічних водіїв - адже це основа безпечної їзди.

    Тому освітлення машини необхідно грамотно і професійно налаштувати.Прилад для регулювання фар дозволяє оперативно і на точному рівні відновити правильне коригування фар. Перевага використання спеціального обладнання для цих цілей полягає в тому, що якісний тестер фар враховує всі конструктивні особливості автомобіля,

 виконує налаштування в повній відповідності з ними. Компанія "Lux Sto" пропонує широкий вибір облданання для тестування фар.

    В нас Ви зможете знайти високоякісні професійні тестери фар різноманітних цінових категорій, від провідних світових виробників. Обладнання для тестування фар укомплектовано по високому технологічному рівні, та приємно здивує Вас своєю точністю та якістю роботи. З придбанням сучасного тестера фар  Ви отримуєте можливіть пропонувати своїм клієнтам послугу налаштування фар найбільш високого рівня якості.
   Як показує практика тестер фар окупається доволі швидко. При купівлі тестера фар ви отримуєте гарантію від фірми-виробника. Також по всім питання купівлі як тестера фар, так і іншого автосервісного обладнання Ви можете звернутись до наших менеджерів, які готові провести Вам детальну консультацію стосовно Вашого запитання.