YouTube
Сто класу люкс
Обладання для TIR

М е н е д ж е р

м і с я ц я

Менеджер місяця Карта сайта
Поради при виборі автомобільного підіймача
Розхідний матеріал
Підіймачі спеціальна пропозиція Шиномонтаж спеціальна пропозиція Шиномонтаж і візок спеціальна пропозиція Знижка trommelberg 7 відсотків Знижка trommelberg 6 відсотків Щаслива сімка trommelberg знижка 7 відсотків Діагностичні пристрої спеціальна пропозиція спецціна до сизону шиномонтаж спецціна на Підіймачі Спеціальна ціна на Домкрати Спеціальна ціна на пневмоінструмент Спеціальна ціна на Розвали сходження Інструменти для мотора все для обслуговування кондиціонера спецціна на аргонову зварку Інструменти toptul Балансувальні стенди
Bright CB66 LC810G CB968B LC887ITA + AL320E LC810 CB910GB LC887E launch WB640N WINNTEC Y420303 M&B TC 522 назва1 235SCA 235SB h 89-457 ДП-2 GT0135 ДП-3 WINNTEC Y420303 ДП-250 TOPTUL PA130 Geoliner 670 HPA C800 - 3D T 7204 K TORIN TEL05004 Torin TY20005 Amgo J6E ОМА 604 OMA 654 Torin ZX0601B OMA 541B OMA 570 Robinair OTC ACM3000 SuperTig 200P AC/DC AK Toptul GCAI150R Toptul GCAI106B Toptul GCAI108C Toptul GCAI 9406 Toptul GCAI130B Toptul GCAI8002 Toptul GCAI8201Світ міняється, а наші принципи залишаються незмінними!

Вентиляційне обладнання Trommelberg

Ventylaciyne obladnannia_Trommelberg

Вентиляційне обладнання Filcar

Filcar Ventylaciyne_obladnannia

Вентиляційне обладнання FUTURE

FUTURE Ventylaciyne_obladnannia

Вентиляційне обладнання

Гранд і нструмент захід     Компанія «Lux Sto» пропонує широкий вибір вентиляційного обладнання для станцій технічного обслуговування від наступних виробників:

        Future
        Filcar
        Trommelberg

Відпрацьовані вихлопні гази забруднюють атмосферу та можуть нашкодити людям, що мають постійний контакт з автомобілями. Для усунення та нейтралізації вихлопних газів використовується вентиляційне обладнання, застосування яких обов'язково для СТО.

    Постійна робота в приміщенні, в якому обмежений доступ свіжого повітря, може негативно позначитися на стані здоров'я співробітників, тому, необхідно докласти всіх зусиль, щоб уникнути цього та створити в автомайстерні комфортні для роботи умови.
    На якості такого обладнання не варто економити, до того ж, сьогодні існує величезний вибір систем вентиляції від надійних виробників, що реалізуються за доступними цінами, при цьому вони надійні, довговічні та не вимагають частого ремонту.

    Сучасне вентиляційне обладнання відрізняється простотою та надійністю. Його головне завдання - ефективно відводити шкідливі гази та випаровування з робоччої зони, зберігаючи здоров'я співробітників підприємства. Дуже важливо, щоб таке обладнання працювало безперебійно та повністю справлялося з обсягами забруднення.

    Досягається це за рахунок комплексного застосування різних систем очистки. Для цієї мети у нас ви зможете придбати наступне вентиляційне обладнання:

        Вентилятори
        Витяжні пристрої
        Витяжні шланги
        Гумові наконечники на шланги.
    Все це дозволить налагодити своєчасне та ефективне відведення вихлопних газів з приміщення і створити безпечне середовище для здоров'я працівників. Крім усього іншого, це ще й помітно підвищує комфорт робітників майстерні і, як наслідок, ефективність їх праці. У наш час важко уявити собі підприємство, яке надає послуги з ремонту та обслуговування автомобільного транспорту, де немає таких потрібних та корисних систем очистки повітря.

    Вентиляційне обладнання розрізняється не тільки за основними характеристиками, але і за площею, на якій воно повинно бути встановлено. Тому, при купівлі такого приладу, необхідно чітко знати параметри, потрібні саме вам. Для точного розрахунку вибору необхідної вентиляційної установки необхідні точні розміри вашого приміщення. Установка обладнання повинно проводитися фахівцями.

    Купити вентиляційне обладнання для СТО можна у Львові. По місту і передмістю здійснюється доставка нашою власною службою доставки, а в інші регіони країни ми з радістю відправимо ваше замовлення будь-якою зручною Вам транспортною компанією. Всі товари продаються з гарантією виробника. Звертайтеся до нас, і ми назавжди вирішимо для Вас питання технічної оснащеності вашої майстерні!